Regalia: The Three Sacred Stars | More Details | 02 oct 2018

Ugrás a tartalomhoz

Fotó

vásárlás elötti segítségkérés tv ügybenLCD vagy plazma, vagy melyik hova??

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
1 válasz erre a témára

ole14

ole14

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 140 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Fülem mögötti kispolcról
Sziasztok!

Az a kérdésem lenne, hogy 2 db tv-t szeretnék vásárolni, de nem tudom melyikbe ruházzak be LCD vagy plazma technológia. A probléma a köv. van egy majdnem egész nap világos nappalim amibe be tudok tenni egy nagyobb tv-t mondjuk 37"-os tv-t, és vagy egy hálószoba ahova szintén elfér egy ekkora gép, de ez a szoba rendkívűl sötét, mert a nappali fellől süt a nap egész délelőtt és a hálószoba ablaka a másik oldalra néz. Sajnos hiába néztem összehasonlítást, sokat nem okosodtam ki belőle, csak annyit hogy az egyik technológia a nagyon világos helyekre tökéletes míg a másik a sötét helyeken remekel jobban. Kérlek adjatok segítséget hogy melyik technológiát vegyem és hogy hova. A méret igazából nem lényeg azt majd később kiválasztom, most inkább az érdekelne hogy a legnagyobb élvezettel nézhessem a tv-t mindkét szobában akár világos van akár sötét.
Remélem tudtok segíteni.
  • 0

Szergej77

Szergej77

Mániákus-reportoló

• ViP
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 73
  • 6642 Hozzászólás
  • 30 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Mezökövesd
Hali!

Én Lcd-t javaslok ha az áron karsz spórolni, nekem is ilyen van, aszobám nemtúl világos, és elég nagy a fényereje a tv-nek alap beállításnál is smile.gif Mindenképp a Médiába vegyed, mert a többi helyen csak csúnyán átvágják az embert dry.gif . De ha a pénz nem számít akkor inkább a legjobb a Ledtv, igaz kicsit még drága, de minőségben ott van nagyon smile.gif

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

itt nézelődj kicsit. smile.gif

üdv szergej
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó