☑ Fiche du Jeu | Castle Rock: The Complete First Season | Eps4 The Putin Interviews (2017)

Ugrás a tartalomhoz

Fotó

orion hangfal

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
3 válasz erre a témára

valak

valak

Citromdí­jas

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 209 Hozzászólás
  • 0 köszönet
a tescoba láttam 12ezerért fadobozos 5.1es orion hangfalrendszert, szerintetek milyen lehet? esetleg valaki tud ajánlani jobbat 12-15ezerért 5.1es rendszert?
  • 0

EDAdmin

EDAdmin

Haladó

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 392 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Szentes
Ha még nem vetted meg......szvsz 5.1-re érdemes kicsit többet költeni, Logitech X530, X540 17-18k körül van, de Creative hangrendszer is akad 15k körül, az nem vészes és a Creative hangfalak jól szólnak.
  • 0

djskud

djskud

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 140 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Hogy ha olyat szeretnél ami jól szól nyugodtan vegyél asztali DVD-hez való 5.1est azok sokkal erősebb az erősítő és szebben szólnak csak venni kell hozzá egy kábelt (200-250Ft) aminek az egyik vége RCA a másik pedig 3.5mm-es jack...nekem is így van megoldva most 13ért vettem elektro outlet-be és gyönyörű hangzása van és nagyon szép mélyet ad!
  • 0

Marci11223344

Marci11223344

Haladó

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 10
  • 358 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Op.rendszer:Win7 Ultimate x64
  • Lakhely:Mérk
Nekem is ORION HT 550 típusú 5.1-s fadobozos hangrendszerem van,és a TESCO-ban vettem 18-ért (20 az eredeti ára).
105 W az összteljesítmény de ez is szépen szól.Remeg az asztalon minden ha egy kicsit is felveszem a basszust.
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó