Foxit Business PDF Reader APK Free | Dragon Ball – Bảy Viên Ngọc Rồng chap 319 | Nuevos »

Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Genius SW-HF 5000nem szól az első 2 csatorna

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
1 válasz erre a témára

fgshp

fgshp

Lézengő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 94 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Planet Sirius 6B
  • Érdeklődés:successfully return to the Earth
Van egy Genius SW-HF 5000-es 5.1-es hangfalszettem. Több hibája is van. Rossz a stand by gomb, néha ha megnyomom, akkor egy pillanatra felvillan és tekerné magát az alap állásba, majd kialszik és visszatekeri magát a 0 állásba. Ez elég idegesítő. Továbbá, ha tekerem a hangerő szabályozót, néha csak a tekerés közben fura zizgő halk hangot lehet hallani, általában csak a center-ből. Ezek gondolom azt jelentik, hogy valamik kezdenek tönkremenni, és hamarosan nagyobb baj is lesz.

Viszont ezeket még el tudnám nézni neki. A nagyobb baj az, hogy az első két hangszóróhoz menő kimenetnél nem jön ki semmi. Végigteszteltem és mértem mindent, arra jutottam, hogy mindegyik hangszóró teljesen hibátlan, és a bemenő/kimenő vezetékek is. Tehát a mélyládában lévő elektronikában lesz a hiba.

Ahogy olvasgattam, a zizgés valószínűleg kondenzátor-kiszáradást jelent, az pedig hogy 2 csatorna nincs, azt jelenti, hogy az egyik teljesítmény IC meghalt Valakinek van valami ötlete, mi segíthet a cuccon? Melyik alkatrész környékén keressem a hibát, és hogyan lehetne javítani / milyen típusú alkatrészre kellene cserélni?

• 0

Edenbrook

Edenbrook

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 64 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Ireland
  • Érdeklődés:DSLR fotozas, IT HW
Az elso ket hangszoro vegfokozata lehet elszallva, dupla vegfok IC-t hasznaltak (TDA7269). Hangeroszabalyozaskor serceges a megkopott szabalyozo miatt van. Ha jartas vagy az elektronikaban, akkor meg fogod tudni javitani, valoszinu 3 alkatresz cserejevel: halozati kapcsolo, hangeroszabalyozo potmeter es a vegfok IC. Emailban el tudom kuldeni a szervizkonyvet.
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó