The Weather Channel | 2017 HD La stanza delle meraviglie (2017) | Femme Actuelle n°1541

Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Samsung ML-1640Fakóan nyomtat

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
2 válasz erre a témára

davedane

davedane

Betűszaporító

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 1114 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:ISTI BULLLLLLLL

Sziasztok.
Van nekem egy Samsung ML-1640 lézernyomtatóm. De mostanság nagyon fakóan nyomtat. Gondoltam,hogy kifogyott a toner amit alapból hozzá adtak. Vettem is tonerport fel is töltöttem a tonert,de ugyanúgy nagyon fakóan nyomtat. Kicsit utanna nézegettem a neten,hogy ilyenkor mi a teendő. Találtam valami chip resetter programot valami 1640_93 a neve. A resetelés sikerült,mert a nyomtatónál a piros tonerszint jelző már nem világít,és a nyomtató gyári smart panel programja is jelzi,hogy teljesen fel van töltve a toner. De sajnos még így is fakóan nyomtat.
El tudnátok nekem mondani,hogy mit kellene tennem,hogy normális működjön a nyomtató?

• 0

hankock

hankock

Elérhetetlen

• ViP
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 328
  • 9587 Hozzászólás
  • 111 köszönet
  • Lakhely:Erdély

Nem optimálisan kerül fel a tonnerban található nyomtatóhenger a nyomtató por ez okozza a fakóságot, ezen csak új vagy új utángyártott toner segithet,vagy megfelelő töltés, én lexmarkal jártam meg

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

• 0

davedane

davedane

Betűszaporító

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 1114 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:ISTI BULLLLLLLL

Most már értem. Akkor bizony nagyon nem mindegy,hogy mikori az fw a nyomtatón. Épp ezért is bonyolódtam bele,hogy már van chip-es toner is de abból is több fajta. És van chipmentes is.

De akkor ezek szerint ha kifogy a toner nem elég csak simán tonerporral feltölteni a kiürült tonert? Ennél sokkal bonyolultabb lenne ez a folyamat?

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó