Peel Smart Remote | Chaudhary Physiology Book Pdf Free Download.pdf | Hilda HDTV 720p AC3 5.1

Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Számitógép kikapcsolási gondok!Nem tudom mi lehet a baj!

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
11 válasz erre a témára

lacka17

lacka17

Pelenkás Bajkeverő

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 21 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Sziasztok lenne egy olyan problémám h nem tudom rendesen leállitani a gépem csak ha a házon hosszan nyomom a gombot ... mitöl lehet?????plz segitsetek.nagyon idegesit...
  • 0

Bécikeeee

Bécikeeee

Bambooocha

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 580 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Debrecen
Helló

kicsit több infót...
van vmi hibaüzi? kikapcsolásnál lefagy minden? eltűnik a tálca?... vmi segítséget írj azért
  • 0

sam fisher

sam fisher

Citromdí­jas

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 253 Hozzászólás
  • 0 köszönet
lehet hogy táp gondja lesz nézd meg másikkal.
  • 0

FlashHU

FlashHU

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 617 Hozzászólás
  • 0 köszönet
a win rendesen kilép és csak a gép nem tudja megszakítani az áramot, vagy a win nem áll le??

előbbire: érintkezési hiba, általában táp, de lehet, hogy alaplap hiba
utóbbia: egy win reinstall megszokta oldani (ha nincs kedved, akkor: start, futtatás, shutdown -s -t 0), ha nem akkor winyó vagy kevésbé ram hiba...
  • 0

Smurf

Smurf

Elvetemült

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 1857 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Aprajafalva
Windows XP-t használsz?
Ha igen, akkor:
Start menü -> Beállítások -> Vezérlőpult -> Rendszer -> Hardver fül -> Eszközkezelő -> Nézet -> Rejtett elemek megjelenítése -> ha megjelent az NT/APM örökölt támogatás csomópont és le van tiltva, akkor engedélyezd.
Ha nem, akkor szólj itt és keresek még más megoldást. wink.gif
  • 0

lacka17

lacka17

Pelenkás Bajkeverő

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 21 Hozzászólás
  • 0 köszönet
köszi a segitséget táp amugy tuti nem az zsir uj benne és igen xp...
ya és hibaüzi semmi winfos leállitja a gépet csak az áram nem megy el...

szia smurf!
az NT/APM örökölt támogatás csomópont nem jelent meg lenne esetleg más ötleted???
  • 0

FlashHU

FlashHU

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 617 Hozzászólás
  • 0 köszönet
a zsír új táp nem jelent semmit ha vmi xart adtak pl. codegány, vagy mercury, de ezt már annyiszor elmondtuk, hogy tápból mindíg csak minőségit szabad venni
  • 0

Vendi

Vendi

Lézengő

• Veterán
  • PipaPipa
  • 0
  • 77 Hozzászólás
  • 0 köszönet
nekem is volt ilyen, de egy reinstall megjavította

• 0

Animus1724

Animus1724

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 8 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Szóval xpről van szó?
Akkor bizony telepítened kell! Vezérlőpult ? Hardver hozzáadása ? újhardver hozzáadása ?NT/APM örökölt támogatása? értelemszerűen. Lehet, már írták, ehhez be kell kapcsolva legyen a biosban az energiagazdálkodás, fejlett energiagazdálkodás.

Viszont rémképeim szerint ilyenkor az xp is meg jeleníti a ?most már? kezdetű narancs ? fekete ablakot?

Halványkék, néha tök fekete, képernyő valami folyamat elakadásáról mesél, leginkább hálózatra tudok gondolni. Feketeképernyőnél hardvere, pl tvkártya, kikapcsolási probléma.

No majd jön a törp és dönt?

Ha azóta megoldódott írj!
  • 0

Pörköltszaft

Pörköltszaft

Anya megengedte

• Elit
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 987 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:de_SQLkillers
Nekem is volt ilyen bajom, igaz nem XP-vel, hanem Vistával (végleges). A gépben 2 CD meghajtó volt egy Panasonic meg egy régi MSI. Egyszer valamiért az MSI-t kivettem, lekötöttem az IDE csatornáról meg az áramról is, és láss csodát, a gép fullra kikapcsolt. Ha visszadugtam, visszajött a hiba, tehát minden csak elfeketült, de az áramot nem vágta le. Ahogy lehúztam megint a meghajtót, megint jó lett laugh.gif Ezért szép a számítástechnika... laugh.gif
  • 0

akos87

akos87

Lézengő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 96 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Szombathely
Sziasztok remélem vki olvassa a témát,csak hálámat szeretném kifejezni,jó h vagytok!!!!Bnőmnek van 1fos gépe amit újratelepítettem mert kb. 4éves xp volt rajta és belassult.Na mondanom se kell h telepítés után nem lehetettt kikapcsolni,kikapcs. parancs után vinyó lekapcs,gép áram alatt maradt és már mindent próbáltam,végül felléptem ide,hátha....
És az NT/APM csomopont volt letiltva vmiért,lényeg h megoldódott...magamtól nem jutott volna eszembe,Tényleg ezer köszönet!!!!!!!!(smurf)
  • 0

szabopeteke

szabopeteke

Totyogó

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 2 Hozzászólás
  • köszönet
Van egy célgépem, aminek a mérő egységét egy P3-as gép működteti...azért P3-as, azon belül is az alja kategória, mert ISA mérőkártya van, ezért kell az ISA csatlakozás az alaplapra. ez nekem soha sem kapcsolt ki az elmúlt kb 3 évben. Nekem is kilép a rendszer, leáll a winyó, és marad a "winfos leáll" üzenet...én nem raktam újra, kikapcsolom a tápot, mikor leáll a rendszer...érdekes, mert ha újra indítom, akkor újra indul magától, csak a leállításnál marad a "Win leáll" képernyő...ugyanezzel a géppel más jellegű gondom van..az máshova másik témába lenne aktuális...DOS-ra készült egyedi programot szeretnék XP-ből futtatni...win98-ból önszántából is megy (annak ellenére, hogy mikor készült, még nem is létezett win98), de xp-ből sehogy sem...Dosbox nem válik be
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó